Crac Svb, Sharon Stone para kaybetmiş olabilir

Felaket

New member
18 Mart 2023, 22:27

Bir yardım galası vesilesiyle kanser araştırmalarına bağışta bulunma çağrısında bulunan aktris, iddiaya göre “bu bankacılık meselesinden” kaynaklanan mali sıkıntılarını itiraf etti.

Sharon Stone’a geçen Perşembe günü bir kanser araştırma vakfı tarafından düzenlenen “Unutulmaz Bir Akşam” yardım galası münasebetiyle “cesaret ödülü” takdim edildi. Haftalık bunu bildiriyor Paris Maçı.

Oyuncu, kabul konuşması sırasında seyirciden ekonomik krize rağmen kanser araştırmalarına bağışta bulunmalarını istedi. “Ve şu anda bu aynı zamanda cesaret, çünkü neler olup bittiğini ilk elden biliyorum,” diye itiraf etti gözyaşları içinde.

65 yaşındaki yıldız ayrıca, geçen Kasım ayında rahminde iyi huylu bir tümör keşfetmesine izin verenlerin aynısı olan düzenli kontroller yaparak orada bulunanları sağlıklarına dikkat etmeye teşvik etti. Aktris, klinik öyküsünün izini sürerken, 2001 yılında rekonstrüktif plastik cerrahiden önce çıkarılan iyi huylu meme tümörlerinden de bahsetti.

Yıldız, kardeşi Patrick’in ölümünden sonra ailede karşı karşıya kaldığı zor yas dönemine özel olarak atıfta bulunarak, “Hiçbirimiz için kolay bir zaman değil,” diye sözlerini tamamladı. Ardından cesaretini toplamak ve onu dinleyenlere iletmek için geri döndü: “Hiçbir siyasetçiden bana neyi yapıp neyi yapamayacağımı söylemesini istemiyorum. Hayatımın değeri. Öyleyse ayağa kalk. Ayağa kalk ve neye değersen onu söyle. Sana meydan okuyorum. Bu cesarettir.”

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

E.ON, deniz için işbirliği yapıyor

E.ON

UNESCO Hükümetlerarası Oşinografi Komisyonu’nun okyanus ve iklim arasındaki ilişkiye adanmış gezici ve eğitici sergisi Ocean&Climate Village, Napoli’de Castel dell’Ovo’da sona erdi.

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

E.ON

UNESCO Hükümetlerarası Oşinografi Komisyonu’nun okyanus ve iklim arasındaki ilişkiye adanmış gezici ve eğitici sergisi Ocean&Climate Village, Napoli’de Castel dell’Ovo’da sona erdi.

Daha fazlasını bul