Heather Parisi, kızı Jacqueline ile Ultimo’da tartışıyor

Felaket

New member
Heather Parisi, Ultimo hakkında “konuşuyor”

Heather Parisi, tüm çocuklarıyla iyi bir ilişkisi olduğunu ve dünyanın dört bir yanına dağılmış olsalar bile onları düzenli olarak gördüğünü ve duyduğunu söyleyerek, kızı Jacqueline’den onu uzaklaştırmak istedikleri yönündeki söylentileri yalanladı ve Ultimo’yla ilgili soru sorulduğunda kesti. kısaca: “Kimin kaynanası? Neyden bahsettiğini anlamıyorum. Aile içinde bir anlaşma yaptık, kimse özel durumlardan bahsetmiyor. Bırakın kendi hikayemi anlatmayı, kendi hikayemden bile bahsetmiyorum.” Kızın özel şeyleri. Dedikodu sivrisinek ısırığı gibidir: ilk başta küçük bir noktadır, sonra kaşımaya başlarsan gittikçe büyür. İnsanlar bu tür şeylerden hoşlanır ama dedikodu bana göre değil”.

Heather Parisi’nin kızı Jacqueline’den sert cevap

23 yaşındaki kızı, röportajın ardından Instagram’da bir Story ile yanıt verdi: “Hayatımda yokluğuna rağmen anneme her zaman saygı duyacağım. Dün gece saygısızlık hissettim ve kendimi üzücü bir gerçeği kabul etmek zorunda buldum. , Şahsen paylaşmamayı tercih ederdim. Annemi 10 yıldır görmedim. Bu yüzden söylenenlerden kendimi soyutluyorum. Senin gibi sosyal ağlar dışında benim hayatım hakkında hiçbir şey bilmiyor. Saygı duymanızı rica ediyorum. mahremiyetim, her şeyden önce böylesine hassas bir konu hakkında. Ben sadece Jacqueline Luna’yım ve bir gün yaratmış olacağım şey için hakkımda konuşulmasını istiyorum. Sinema dünyasında çalışacak Jac için”.

Heather Parisi’nin yeni yazısı

Ve annesi sosyal medyada ona uzun ve acı bir gönderiyle hemen cevap verdi: “Zaman kazanmak ve cevaplamak istemediğim bir soruyu atlatmak için, bana sorulduğunda: “Ultimo’nun annesi olduğu için mutlu mu? kayınbiraderi” II cevap verdi: “Kim? Neden bahsettiğini bilmiyorum.” Gözlerimi aç. Şeytani hayran sürüleri, idollerine saygısızlık ettiğim için beni her yerde trollüyor. Sadece şöhretini sorgulamak için değil, kızımla olan hikayeyi görmezden gelmek istediğim için. peki Ultimo kimdir ve onu asla küçümsememe izin vermem. Kızımla takıldığını da biliyorum. Konu başka. Hayatım boyunca özel hayatımla ilgili hiçbir dedikodu sorusuna cevap vermedim. Asla. Neden vereyim? Benim kızımın üzerine mi? Kaçamak cevabım bundan başka bir şey değildi. Ve kötü niyetli olmayan veya beni üzmek için herhangi bir bahane bulmaktan başka niyeti olmayan herkes bunu çok iyi bilir. Ve ekliyorum. Her şeye inanıyorum. Rigua rda aile ve aile sevgisini besleyen işin aile içinde kalması gerektiğine kendi adıma inanıyorum.Halkın ve gazetelerin bu konulara olan hastalıklı merakının tamamen vurgunculuk olduğuna inanıyorum.Kızım Jacqueline farklı düşünüyor ve sosyal medyayı tahrik etmek için kullanıyor. empati kurun ve birkaç tane daha yakalayın seviyor. Bunu, ondan gelecek her darbeyi hiç tepki göstermeden karşılayacağını çok iyi bilerek yapıyor ve bunu benim açıklama nedenlerime sahip olmadığı için değil, bir anne böyle yapar: affeder ve sabırla bekler. Gençler, anneler, basın, bazı meslektaşlarımın hayranları veya başkalarının acılarıyla yaşayan akbabaların çeşitli ve zarar görmüş hayvanları olsun, başkalarının talihsizliklerinin kuyularından içen herkesin empatisi ne yazık ki, içten bir yakınlıkla hareket etmez, sadece beni incitme arzusuyla hareket eder. Jacqueline’in benim adım dışında konuşulacak başka yollar bulmasını tüm kalbimle diliyorum. Bunu yapacak yetenek, onda var. Acı ve diğer insanların insani ıstırapları üzerine spekülasyon yapan herkese, kendi ıstıraplarınızı kabul edip edemeyeceğinizi yalan söylemeden kendinize sorma cesaretini gösterin.”

Heather Parisi’nin özel hayatı

Parisi, #amolamiavita hashtag’ini ve uzun yıllardır Hong Kong’da birlikte yaşadığı girişimci kocası Umberto Maria Azzolini’nin adını ve ikizleri Elizabeth ve 2010’da Parisi 50 yaşındayken Dylan’ı dünyaya getirdi. 27 Ocak 1960 doğumlu Heather Parisi, ilk çocuğu Rebecca’yı doğurduğu Giorgio Manenti ile 1994 yılında ilk evliliğini yaptı. Boşanmadan sonra, 2000 yılında şov kızı, ortopedik Giovanni Di Giacomo ile yapılan ilişkiden doğan, kriz söylentilerinin olduğu ve ardından geri dönen şarkıcı Ultimo’nun kız arkadaşı Jacqueline’in annesi oldu.