Adele mart ayındaki tüm konserlerini erteledi: “Hala hastayım”

Felaket

New member
Adele Mart ayındaki tüm konserlerini iptal etti: hala hastayım - fotoğraf 2

Tgcom24

Adele, ilk olarak geçen yıl kasım ayının başında Caesars Palace'taki Coliseum'da düzenlenen “Adele ile Hafta Sonları” konser serisinin sonunda hastalandığını açıklamıştı. Daha sonra tatil dönemi nedeniyle gösterilere ara verildi, ancak sanatçı 19 Ocak'ta gösterilere yeniden başladığında aslında sağlığına henüz tam olarak kavuşmamıştı. Ve o andan itibaren karşılaştığı on iki konser onun durumunu daha da kötüleştirdi. Adele gönderisinde “Maalesef tüm bunlar benim sesimi sınadı” diye açıkladı ve bu nedenle, isteksizce de olsa, en az bir ay zorunlu olarak ara verilmesi kararı, önümüzdeki on konserde (Adele Las Vegas'ta sahne alacak) Her Cuma ve Cumartesi).


Gösterilerin 2022 başlarına ertelenmesi


Bu, Adele'in Las Vegas şovunda yaşadığı ilk sorun değil. Ocak 2022'de, yani çıkışından sadece 24 saat sonra sanatçı, Kovid nedeniyle her şeyi erteledi ve bunu bir videoyla duyurdu. Şarkıcı gözyaşları içinde şunları söyledi: “Çok üzgünüm ama gösteri hazır değil. Ekibimin yarısı Kovid'e yakalandı ve gösterinin hazırlıklarını bitirmek imkansızdı.”

Avrupa'da sonraki tarihler


Herkesin umudu bu duruşun geçici olması ve Adele'in gelecek yaz Avrupa'ya dönüşünü etkilememesi. Ağustos ayına henüz çok var ama Kasım ayının başından bugüne neredeyse dört ay geçti ve durum hâlâ istikrarsız. Münih gösterileri 2, 3, 9 ve 10 Ağustos'ta yapılacak ve Münih Messe'de, bu özel konserler için özel olarak oluşturulmuş bir açık hava ortamında gerçekleşecek.
 
Üst