Alicia Keys ile 2024 Super Bowl Usher İlk Yarı Şovunun yıldızı

Felaket

New member
Super Bowl 2024'te İlk Yarı Gösterisinin Usher yıldızı Alicia Keys ile birlikte - fotoğraf 1

Tgcom24
Usher Gösterisi


Rihanna, The Weeknd, Dr. Dre (Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige, Kendrick Lamar, 50 Cent ile birlikte) ve ateşli ikili Shakira-Jennifer Lopez'in gösterilerinin ardından Usher, 30. yılını kutlayarak sahnelere geri döndü. Kariyerinin son albümü “Coming Home”, sekiz yıllık sessizliğin ardından performanstan sadece birkaç gün önce yayınlandı. Stadyum lazerlerin, dansçıların ve hatta patenlerdeki sayıların olduğu bir dans pistine dönüştürüldü

Şarkılar


15 dakikalık programda Usher, “Caught Up” şarkısıyla başladı ve ardından “U Don't Have to Call” ve “Love in This Club” şarkılarıyla devam etti. Ardından Alicia Keys ile kırmızı tulum ve uyumlu piyanoyla “If I Ain't Got You” ve “My Boo” şarkılarında düet geldi. HER'le birlikte “U Got It Bad” ve “Bad Girl” şarkısını söyledi. Will.I.Am ona “OMG” için katıldı. Bu Usher'ın Super Bowl'a ilk katılışı değil. Şarkıcı, 2011 yılında ilk yarı şovunda o yılın başrol oyuncusu Black Eyed Peas'in konuğu olarak aynı şarkıyı söyleyerek yer aldı. Usher, gösterisini 2013 DJ Snake şarkısı “Turn Down for What” ve dünya çapında hit olan “Yeah!” ile tamamladı. Lil Jon ve Ludacris ile birlikte.

Usher'ın kariyeri


78'de doğan Usher, 90'larda popüler oldu ve dünya çapında 80 milyondan fazla plak satan bir şarkıcı-söz yazarı, dansçı ve aktör. Sekiz Grammy kazandı ve Amerika Kayıt Endüstrisi Birliği'ne göre yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'nde 20 milyondan fazla albüm sattı. Yıllar geçtikçe sanatçı kendi müzik şirketi US Records'u yarattı ve Cleveland Cavaliers'ın ünlü NBA serisinin sahiplerinden biri. 90'lı yılların sonundan itibaren oyunculuk kariyerine de adım atmış olup, “Fakülte”, “Killers”, “Korkunç Film V” filmlerinde rol almıştır.
 
Üst