Amazon Prime Video'da İzlenebilecek En İyi 5 Dizi

Felaket

New member
Bosch


Michael Connelly romanlarından esinlenen bu uzun süredir devam eden polis usulü, eski moda dedektif draması için her şeyi doğru yapıyor. Annesinin ölümüne musallat olan Los Angeles polis dedektifi Harry Bosch'u takip ediyoruz. Seri katilleri yakalayıp ailesini güvende tutarken cinayetini araştırır. İşlevsel ve saçma sapan Bosch, eşit derecede istikrarlı bir kurşunla sağlam bir gizem sağlar.

The Marvelous Mrs. Maisel


Standup çizgi romanına dönüşen 50'li yılların ev kadını mı? Gilmore Girls'ün yaratıcısı Amy Sherman-Palladino'nun bu muhteşem dizisi, birbiriyle uyumlu diyaloglarla Rachel Brosnahan ve Alex Borstein'ın ışıltılı performanslarıyla dolu. Canlı ve değişen bir New York'ta geçen keyifli kahramanımız ay ışığı bir komedyen olarak üst sınıf bir Yahudi Amerikan ev kadını olarak görevlerini yerine getiriyor. Etkileyici görselleri, sıcaklığı ve heyecanlarıyla The Marvelous Mrs. Maisel tam bir pakettir.

The Terror


Bu korku antolojisi dizisinde sadece Japon folkloru ve keşfedilmemiş bölgelere giden kaşifler değil, aynı zamanda ilk bölümü Çernobil öncesi Jared Harris de yer alıyor. Sonunda buza sıkışan Arktik kâşif gemilerinin kaptanını oynuyor. Sert koşulların ve kabin ateşinin yanı sıra, sisin içinde bilinmeyen bir varlık mürettebatı takip eder. Atmosferik dehşetle sinirli The Terror, heyecan verici, prestijli bir korku dizisi.

Fleabag


Fleabag treni bir şekilde yanınızdan geçtiyse, sizi tam ve inanılmaz gücüyle vurmasına izin verme zamanı. Phoebe Waller-Bridge, oyuna dönüşen olağanüstü komedi dizisinde yazıyor ve başrol oynuyor. Kafe işleten 30'lu yaşlarında bir kadın, henüz hesaplaşamadığı trajedileri gizleyen bir mizah anlayışıyla seks dolu bir hayat yaşıyor. Fleabag, dördüncü duvar kırma cihazıyla neredeyse kelimesi kelimesine mükemmel, gülünç derecede komik olmakla birlikte sizi hem şok etmek hem de mahvetmek için elinden gelenin en iyisini yapıyor.

Catastrophe


Carrie Fisher'ın son TV rolünün yer aldığı Felaket (Catastrophe), dağınık ve kaotik insanlar hakkında bir romantik komedi. Londralı Sharon ve Boston'lı Rob'un plansız bir hamilelikle sonuçlanan bir haftalık bir duruşmaları vardır ve Rob, bir aile kurabilmek için Birleşik Krallık'a taşınmaktadır. İşin zor kısmı: Sharon ve Rob birbirleriyle ilgili ilk şeyi bilmiyorlar. Açık kitabında yaşı, cinsiyeti, ebeveynliği, evliliği ve aşkı ele alan Catastrophe, size dört mevsimi yutturan muhteşem bir romantik komedi.
 
Üst