Gerard Piqué ve Shakira’nın şarkısı: “Onu dinledim ve…”

Felaket

New member
Piqué: “O şarkı bana dokunmuyor”

“El món” adlı radyo programına konuk olan Piqué, “Şarkıyı tabii ki duydum. Bunun hakkında konuşmak istemiyorum çünkü beni etkilemiyor. Sorumluluğumuz var; çocuklarımızı korumaya çalışın.Ben bir şey söylemek istemiyorum herkes uygun gördüğü kararları verir.Ben sadece çocuklarımın mutlu olmasını istiyorum.Çocuklarımla her zaman çok yakın bir ilişkim oldu ve öyle olmalarını istiyorum. onları mutlu eden şeylerle meşgul.”

Çocuklar “silah” olarak kullanıldı

Shakira’nın aksine Piqué, çok yakın bir ilişki içinde olduğu Sasha ve Milan’ı korumak için her şeyden önce dikkat çekmemek istiyor. Ancak bu gerilim anında çocuklar bile taraflar arasında “silah” olarak kullanılma riskini alıyor. Özellikle Ocak ayında eski futbolcunun en büyük oğlunu doğrudan bir sosyal medyaya dahil etmesi, anne Shakira’yı çileden çıkarmıştı. Piqué, “Bana sordu ve ben çok sevindim. Dünyada beni oğlumu mutlu görmekten daha mutlu eden hiçbir şey yok,” diye savundu Piqué. Şimdi eski futbolcu, yakında evlenmek istediği söylenen yeni partneri Clara Chia ile birlikte mutlu. Ancak şimdilik çok fazla söylemiyor: “İyiyim, mutluyum”.

Clara ile hikaye

Kolombiyalı pop yıldızı “Bzrp” şarkısında ayakkabılarının taşlarını çıkardı, eski partnerine ve yeni partnerine her cepheden saldırdı. Şarkının ardından, Piquè’nin Clara’yı boşanma avukatından başkası olmadan da aldatacağı söylentisi yayılmıştı. Uzun süre sessiz kaldıktan sonra, söylentilerin ardından eski Barcelona şampiyonu, yakında Bayan Piqué olabilecek 22 yaşındaki yeni sevgilisiyle sosyal medyada kesin bir şekilde ortaya çıkarak kinaye ve çıkarımlara son vermek istemişti.

Shakira ve Piqué arasındaki ani kopuş

45 yaşındaki Shakira ve 35 yaşındaki Gerard Piqué, 2013 ve 2015 yıllarında dünyaya gelen iki çocukları Milan ve Sasha ile yaklaşık 12 yıllık birlikteliğin ardından Haziran 2022’de ayrıldıklarını açıkladılar. Pop yıldızı, “Beni karısı olarak değil, kız arkadaşı olarak görmesini istiyorum. O yasak meyve gibi, onu özenli tutmayı ve davranışlarına bağlı olarak her şeyin mümkün olduğunu düşünmeyi tercih ederim” dedi. Ne yazık ki, cennetlerinde ayartmalar onlara ulaştı ve eski futbolcu, her evlilikte olduğu gibi daha genç bir kadınla kaçtı.