Jerry Calà, gece kalp krizi geçirdi: ameliyat edildi

Felaket

New member
71 yaşındaki Jerry Calà, gece rahatsızlandıktan sonra hastaneye kaldırıldı. Aktörün Instagram profilinde “Durumu iyi ve bazı gazetelerde yanlış olarak bildirildiği gibi değil” yazıyor. Çevresi, oyuncunun yoğun bakımda olmadığını, sakin olduğunu ve şimdiden iş hakkında konuştuğunu ve bir an önce filminin setine geri dönmek istediğini açıkladı.

Mara Venier’in sosyal mesajı

Mara Veniereski eşi ve en yakın arkadaşı Instagram’da takipçilerine güvence verdi: “Jerry bu akşam Napoli’de ameliyat oldu… kalp krizi geçirdi ve stent taktılar… Aşkım, ne korkuttun beni” yazısında okuduk. Oyuncu, gösteriden Vladimir Luxuria, Stefania Orlando, Nunzia De Girolamo, Giovanni Ciacci ve diğerlerinden birçok tanınmış yüzün desteğini aldı.

yeni film

Jerry Calà, yönetmenliğini ve başrol oyuncusu olduğu “Jerry Calà’yı kaçırdılar: fidye bir sorun” filminin çekimleri için Napoli’de. Film, Molise’de Campania’nın başkenti Monte di Procida, Ischia ve San Giovanni del Sannio arasında geçiyor. Onlar da kadronun bir parçası Sergio Assisi, Anthony Fiorillo ve İtalyan-Çin Shi Yang Shi.

Yeni film projesinin duyurusu

Jerry Calà projesini “Capri, Hollywood” etkinliğinde duyurmuştu: “Şubat ayından beri Napoli’de yönetmen, oyuncu ve senarist olarak bir film çekiyorum. Zaten Monte di Procida’da yer incelemeleri yaptım. olağanüstü bir yer ama aynı zamanda hikayeyi Ischia’ya da kuracağım çünkü 60’lardan beri bununla ünlü bir sinema yeri olarak bu muhteşem adadan tekrar bahsetmek istiyorum.Hikayenin merkezinde bir adamın kaçırılması olacak. yıldız, daha fazlasını söyleyemem, Napoliten bir yapım şirketi ve Napoliten oyuncularla olacak”.

Jerry Cala’nın kariyeri

Jerry Calà, ben ile bir stand-up komedyeni olarak başladı. Alley Miracoli kedileri (ile Umberto Smaila, Nini Salerno Ve franco oppini) ancak başarısı TV filmleri ve Vanzinas ile sinema ile patladı. “Sapore di Mare”, “Vacanze di Natale”, “I Fichissimi”, “Yuppies”, “Abbronzatissimi” ve “Professione Vacanze” gibi oyunlarda oynadığı parlak rollerle 80’lerin tartışmasız kahramanıydı. Ama aynı zamanda doğrudan dramatik roller de oynadı. Gian Luigi Polidoro (“Sıfırın altında”), Pupi Avati (“Sposi”nin açılış bölümü) e Marco Ferreribu son performansı sayesinde Berlin Uluslararası Film Festivali’nde İtalyan Eleştirmenlerin Gotha Ödülü’nü en iyi erkek oyuncu olarak kazandı.