Online Toplumsal Medya Çekiliş Uygulamaları

Beykozlu

New member
İnternet ve gerçek dünya artık iç içe. O denli ki bir epey kişi internet üzerinden para kazanıyor. örneğin YouTuberlar, influencerlar ve toplumsal medya uzmanları; internetin toplumsal medya kısmına odaklanmış ve içerik üreterek para kazanan insanlardır. olağan olarak, para kazanmak için takipçi sayısı son derece kıymetli. Öteki kullanıcıların dikkatini çekerek takipçi sayınızı arttırmanın en kolay yolu ise bir toplumsal medya çekilişi yapmaktır.

Toplumsal medya çekilişi deyip geçmemek lazım zira sonuçların adil olması son derece değerli. Bu maksatla kurulan bir epey çekiliş uygulaması var. Aygıtınıza rastgele bir şey indirmeden online olarak kullanabileceğiniz çekiliş uygulamaları yardımıyla kolay kolay sonuca ulaşabilirsiniz. Toplumsal medya çekiliş uygulamalarına ve bu hizmeti sunan internet sitelerinin öne çıkan özelliklerine gelin yakından bakalım.

Online toplumsal medya çekiliş uygulamaları:

  • Simpliers
  • Çekiliş Yap
  • Wask
  • Online Çekiliş Yap
  • InstaBom
  • Kodvizit
Her istikametiyle toplumsal medya: Simpliers


Simpliers için bir çekiliş uygulamasından fazlası demek mümkün. Zira sunduğu farklı paketler kapsamında geniş bir toplumsal medya dayanağı veriyor. Lakin yalnızca bir toplumsal medya çekilişi yapmak istiyorsanız bile Simpliers internet sitesinin sunduğu hizmetler işinizi gorecektir.

Simpliers, kullanıcılarına bir epey farklı hizmet paketi sunuyor. olağan olarak, fiyatsız paketi de var. Fiyatsız paket ile sonlu da olsa bir hayli farklı imkandan yararlanabiliyor ve çekiliş neticelerina başarılı bir biçimde ulaşabiliyorsunuz. Lakin bu işi devamlı yapan bir profesyonelseniz fiyatlı paketleri inceleyebilirsiniz. Simpliers internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Sade arayüz: Çekiliş Yap


Çekiliş Yap internet sitesi, bugüne kadar gördüğünüz en sade arayüzlerden birine sahip. Karşınıza çıkan ekrana çekiliş ismini, çekilişe katılacak isimleri yazıyor ve talihli sayısı ile yedek talihli sayısını seçiyorsunuz. daha sonra tek bir butona tıklayın ve bırakın mukadderat ağlarını örsün. Üstelik büsbütün fiyatsız.

şüphesiz Çekiliş Yap internet sitesinin çekiliş aracı, binlerce kişinin katıldığı bir çekiliş için uygun değil. Altyapı olarak uygun fakat kimsenin binlerce kişinin ismini yazmakla uğraşacağını sanmıyoruz. bir daha de ufak çaplı çekilişler için ülkü ve son derece kullanışlı olduğunu söylemek mümkün. Çekiliş Yap internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Toplumsal medya odaklı: Wask


Wask internet sitesinin sunduğu çekiliş aracı, tam olarak toplumsal medya platformlarında yapılan çekilişlere uygun olarak geliştirilmiş. İnternet sitesini açtıktan daha sonra yapmanız gereken birinci şey kelam konusu çekilişin olduğu Instagram gönderisinin irtibatını paylaşmak. Başka bilgileri da seçtikten daha sonra kolay kolay kararı öğrenebilirsiniz.

Instagram çekilişleri için Wask uygulaması son derece başarılı sonuçlar veriyor. Büsbütün fiyatsız olduğu için dilediğiniz kadar çekilişi, dilediğiniz aralıklarda sonuçlandırabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise çekiliş aracının sırf gönderi yorumları üzerinden sonuca varıyor olması. Yani çekilişin diğer kuralları var ise karşılayamayabilir. Wask internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

nazaranv odaklı: Online Çekiliş Yap


Online Çekiliş Yap internet sitesi de son derece sıradan ve sade bir arayüze sahip. vazife odaklı bir uygulama olduğu için sadece karşınıza çıkan ekrana çekilişe katılanları, çekiliş ismini, kazanacak kişi sayısını ve yedek kazanan sayısını yazmanız kâfi. tekrar eden iştirakçileri da seçtikten daha sonra tek bir butona tıklayın ve mukadderat ağlarını örsün.

Büsbütün fiyatsız olarak kullanabileceğiniz Online Çekiliş Yap internet sitesi de tıpkı Çekiliş Yap uygulaması üzere elle isim girilmesini gerektiriyor. Fakat bir toplumsal medya çekilişi değil de insanların isimlerinin alt alta yazılı olduğu bir çekiliş yapıyorsanız Online Çekiliş Yap uygulaması çok işe yarayacaktır. Online Çekiliş Yap internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Instagram çekiliş ustası: InstaBom


InstaBom internet sitesi, isminden da anlaşılacağı üzere Instagram çekilişlerini sonuçlandırmak için özel olarak geliştirilmiş bir uygulamadır. Wask internet sitesi ile benzeri bir çalışma prensibine sahip olan InstaBom’da çekiliş sonuçlandırmak için kelam konusu çekilişin olduğu Instagram gönderisinin kontağını paylaşmanız kâfi.

InstaBom, büsbütün fiyatsız değil. 100 yoruma kadar olan gönderilerin çekilişini fiyatsız olarak yapabiliyorsanız lakin fazlası için fiyatlı paketlerden birini tercih etmeniz gerekiyor. InstaBom internet sitesi de çekiliş sonuçları için paylaşılan gönderideki yorumları inceliyor. Yani çekilişin öbür kaideleri var ise karşılayamayabilir. InstaBom internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Göründüğünden epey daha başarılı: Kodvizit


Kodvizit internet sitesi, tıpkı Çekiliş Yap ve Online Çekiliş Yap uygulamaları üzere son derece sıradan ve sade bir arayüze sahip. Fakat onlardan farklı olarak Instagram çekilişlerini yapabileceğiniz özel bir araç sunuyor. Büsbütün fiyatsız olarak kullanabileceğiniz Instagram çekiliş aracı kriterlerini özelleştirmeniz mümkün.

Sonuçlara süratli ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz Kodvizit Instagram çekiliş aracı için; çekiliş gönderisine yapılan yorumlarda kesinlikle olması gereken sözleri, yeniden sayısını, kullanıcı etiket sayısını ve hashtag sayısını seçtikten daha sonra çekilişi başlatın. Saniyeler içerisinde çekilişin kazananı seçilecek. Kodvizit internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Toplumsal medya takipçilerini arttırmak için çekiliş yapanların kesinlikle kullanımı gereken online çekiliş uygulamalarını listeledik ve özetlemek gerekirse internet sitelerinin öne çıkan özelliklerinden bahsettik. Bu cins üçüncü taraf internet siteleri ve uygulamalarla şifrenizi ve öbür şahsi ayrıntılarınızı paylaşmadığınızdan emin olun.
 
Üst