Rhove, uzun zamandır beklenen ilk albümü “Popolari”yi sunuyor

Felaket

New member
Rohove sunar Popüleruzun zamandır beklenen ilk albüm - fotoğraf 3

Tgcom24
İşte “Popüler”


Albümden önce “Popolari” ve “Zig Zag” parçaları, 60 milyon dinlenme sayısına ulaşan ve çift Platin sertifikasına sahip “Pelé” single'ları, yaz single'ı “Ancora” (Platin) ve hit “Petit” yer aldı. Fou Fou ”, Anna (Altın sertifikalı) ile birlikte Spotify single listesinde 2. sıraya yükseldi. Şarkı listesinde Anna ile “Petit Fou Fou”, Sfera Ebbasta ve Jul ile “Amore Mio”, Guè ile “Vestiti da Rapper”, Capo Plaza ile “Alè”, Emis Killa ile “Imputati” ve Kuremino işbirlikleri öne çıkıyor. . “Hakkımda ne biliyorsun” ve Afrikalı sanatçı Oxlade “Soli”de. Rhove, yeni albümü Milano'da etkileşimli bir enstalasyonla piyasaya sürdü; popüler bir binanın bir duvarı, ortasına yerleştirilmiş dahili telefon ve ihmal edilen sıva yüzeyleri nedeniyle kolayca tanınabilen, ardından bir sokak sanatçısının canlı boyama etkinliği sayesinde dekore edilen bir duvar.

Rohove sunar Popüleruzun zamandır beklenen ilk albüm - fotoğraf 2

basın ofisi
Rhove'un albümünün sesleri


Albümde banger'lara ve Fransız kulüp müziğine (“Zig Zag”, “Petit Fou Fou”, “Imputati”, “Amore Mio”) yer verilmesinin yanı sıra Afrika tadındaki ” Mama” parçası gibi daha samimi anlara da yer var. “Alè” ve “La Vie”de Afrobeat'in ipuçlarını taşıyan Rhove, tüm parçaların sanatsal denetimini üstlenen yapımcı Madfingerz ile olan işbirliğinden bahsetti: “Onunla her zaman çalıştım. Stüdyoda iyi anlaşıyoruz, şarkılar dinliyoruz. aynı müzik. Afrobeat, Amapiano ve Fransız müziği. Biz işleri özel bir şekilde yapıyoruz.”

Rhove'un olumlu mesajları


Rhove, olumlu, proaktif ve cesaret verici mesajlar ileterek kentsel ve rap müziğin klişelerinin üstesinden geliyor. Başka bir tweetinde uyuşturucu kullanmak yerine spor yapmayı teşvik eden rapçi, “Bölgede birçok çocuk, bunu yapmanın imkansız olmadığını gördükleri için, bir şeylerde başarılı olmak için de çok çalışıyor” diye yazıyor : “Ben o saçma ilaçlarla riske girmek yerine ekstrem sporlar yaparak hayatımı riske atmayı seçtim, adrenalin en güçlü ilaçtır.” Rhove büyük bir spor tutkunu: Aslında parkur ve sörf yapmayı seviyor (ayırt edici özelliklerinden biri de video kliplerinde göstermeyi sevdiği sörf dalış kıyafetidir).

Başarılar


Rhove için başarı, başlangıçta kendi yayınladığı ve YouTube'da hemen 300 binin üzerinde görüntüleme elde edebilen ilk single “Blanc Orange (na na na)”nın yayınlanmasıyla geldi. Bunu “Provincia”, “Corso Europa” (Altın), “Montpellier” (Altın), Shiva ile düet “La Zone” (Platin), “Jungle” (Altın) ve “Shakerando” (6 kez Platin) takip etti. Fransız yapımcı Voluptyk ile ilk işbirliğine işaret ediyor. Daha sonra ikinci serbest stili yayınlandı, YouTube'da izlenme sayısında patlamaya neden olan ve Spotify'da İtalyan listelerinde üst sıralara ulaşan “LAPROVINCE1” (Platinum), “Seignosse” (Altın), “Cancelo” (Platinum) şarkısı , serbest stil “LaProvince#2” (Altın). Bunu, “Provinciale” (Altın) adlı EP'nin ve Shiva ve Ghali ile “Compliquè” (Platin) ve Paky ile (Altın sertifikalı) “Copacabana” single'larının yayınlanması izledi. Bunu son single'lar “Pelé” (2xPlatin), “Whip Whip” (Altın), yaz single'ı “Ancora” (Platin) ve Anna'yla birlikte hit olan “Petit Fou Fou” (Altın) izledi.
 
Üst