Roma, çevre yolundaki kedi gibi ikiz kız kardeşlerin varlıklarına el konuldu

Felaket

New member
Roma’da yeni sorunlar


Roma savcılığı, dolandırıcılıkla ve çalıntı malları almayla bağlantılı “sosyal tehlike” olduğuna inanıyor, çünkü müfettişler davacının elindeki varlıkların tüm aile tarafından beyan edilen yetersiz gelirle tamamen orantısız olduğunu düşünüyor.

Öncesi


Alexandra Yargıç 2011’den 2018’e kadar zaten özel gözetim tedbirine tabi tutulmuştu. Tedbir daha sonra iptal edildi, ancak çalıntı malları almakla ilgili yeni bir şikayet, şimdi kadının ve kocasının başını belaya soktu. Cumhuriyet.

“Çevre yolundaki kedi gibi” ifşa aktrisleri olan iki ikiz, filmde eski Bastogi konutundaki bir sosyal konutun kiracısı olan iki hırsız rolünü oynayan farklı emsallere sahipti.


Setten gerçek hayataaslında, iki kız kardeş Roma’daki birkaç hırsızlığın baş kahramanı oldular: Temmuz 2018’de via Marmorata’daki bir dükkandan 550 avroya parfüm çaldılar; Şubat 2019’da viale Europa’daki bir dükkandan 18 parça giysi çaldılar.


Bugüne kadar, Roma’daki Guardia di Finanza eyalet komutanlığının askerleri, Mahkeme’nin önleme tedbirleri bölümünün delegasyonu üzerine Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talep ettiği tedbirin “sosyal tehlike” nedeniyle 2011-2018 yılları arasında davacı tarafından kurulmuş olup, maharetle hırsızlık, dolandırıcılık, ödeme araçlarının kullanılması ve sahteciliği suçlarına ilişkin çeşitli hukuki davalara müdahil olmasından kaynaklanmaktadır.
 
Üst