Snapchat, Masaüstü Sürümünü Yayınladı

Beykozlu

New member
Hikayeler özelliğini Snapchat’ten çalan Instagram: ne kadar ah aldın bir bilsen… Çünkü Snapchat yıllardır ne denediyse denesin yalnızca niş kitlesi tarafınca kullanılmaya devam ediyor. Aslında her ne kadar ‘Hâlâ Snapchat kullanan mı var ya?’ deseniz de Snapchat’in hatırı sayılır bir kullanıcı sayısı var. Lakin dediğimiz üzere, ‘niş bir kitle’.

Bu niş kitleyi sevindirecek bir haberle çıkageldi Snapchat. Şirket, uygulamanın masaüstünde çalışacak olan internet tarayıcısı sürümünü bugün yayınladı. Gelin Snapchat’in masaüstü sürümünün bilgilerina ve özelliklerine birlikte göz atalım.

Masaüstü sürümünde Snapchat’in ana özellikleri bulunacak


Aynı WhatsApp Web ve Instagram Web üzere Snapchat’in masaüstü sürümünde, telefonunuzda yapabildiğiniz ana ögeleri yapabileceksiniz. Web için Snapchat ile mesaj ve anlık imaj gönderebiliyor ve ayrıyeten manzaralı ve olağan aramalar yapabiliyorsunuz. Web için Snapchat ayrıyeten kullanıcıların, sohbet reaksiyonları de dahil olmak üzere taşınabilir aygıtlarda bulunan iletileşme özelliklerine de erişmesini sağlıyor.

Başlangıçta Web için Snapchat ABD, Birleşik Krallık, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki Snapchat+ abonelerine sunulacak. Web için Snapchat’i tüm dünyadaki tüm kullanıcılar için erişilebilir hale getirmeden şirket, uygulamayı Fransa, Almanya, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki Snapchat+ abonelerine sunmayı planlıyor.

Görünüşe bakılırsa Snapchat, yeni kullanıcılar kazanmak istiyor. Ya da hali hazırdaki kullanıcılarına daha hayli özellik, ona siz karar verin. Siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.
 
Üst