“Bella Thorne ile para için her şey bitti”

Felaket

New member
05 Haziran 2023 12:06

Şarkıcı, “Vanity Fair” ile yaptığı röportajda itiraf ediyor

“İlişkimizde bir aile kurmanın temel konularında kesin sınırlar koymamıştık: çok eşlilik, çok eşlilik – diye açıkladı Mascolo – Parayla ilgili ilişki bile bizi uzaklaştırdı. Daha az kazanmayı tercih ederim ama kendimle aynı şekilde tatmin olmayı ve barışık olmayı tercih ederim. …Bunun yerine Bella’nın farklı bir yaklaşımı vardı: OnlyFans’ta yılda milyonlarca dolar kazandı ve kaçamadı.Onu asla yargılamadım, ayrıca bir kadının istediğini yapmakta özgür olması gerektiğine inanıyorum. o kişinin vücudunu istiyor ama değerleri ve görüşleri paylaşmamız gerekiyor yoksa kale çöker”

Mascolo, Greta ile yoluna devam etti

29 yaşındaki Benjamin Mascolo, psikoterapi ve kalbinin daha hızlı atmasını sağlayan yeni bir kadın sayesinde üç yıllık geçmişinden sonra yoluna devam etti: “Greta benimle hayatımın en kötü anlarından birinde tanıştı, en kötü halimdeyken beni sevdi. , o yanımdayken daha iyi bir insanım. Onunla tanıştığım için şanslıydım, arsız bir şans. O çok tatlı, zeki. O eğlence dünyasına ait değil, şöhret ve kötü şöhret onu ilgilendirmiyor hepsi ve ondan ne kadar hoşlandığımı bilmiyor”.

Bella şimdi Mark ile evlenmek istiyor

Bella Thorne, girişimci Mark Emms ile şimdiden evlilik hakkında konuşuyor. 25 yaşındaki oyuncu ve şarkıcı, resmen nişanlı olduğunu ‘Vogue’a itiraf etti. İkili geçen yıl İbiza sahilinde Cara Delevingne’nin doğum günü partisinde tanışmıştı: “Gün doğumunda ilk görüşte aşktı”. Mark, Anneler Günü’nden bir gün önce Kaliforniya’da ona 10 karattan fazla bir pırlanta yüzükle evlenme teklif etti. “İngiltere’de bir malikanede bir kır düğünü hayal ediyorum. Aklıma şimdiden elbiseler geliyor… Her gelinin bir değil, dört elbiseye ihtiyacı vardır!”

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili