Celine Dion “Vogue”a seksi bir kapakla geri dönüyor

Felaket

New member
Celine Dion seksi bir kapakla geri dönüyor

Tgcom24

Celine için önündeki yol hala uzun ve kesinlikle kolay değil ama o bu yola doğru bir ruhla göğüs geriyor. “İyiyim ama yapılacak çok iş var” diyor. “Her seferinde bir gün alıyorum.”

Şarkıcı aynı zamanda sıkı çalışmanın yeterli olmayabileceğinin de farkında ancak bu, havlu atmak için yeterince iyi bir neden değil. “Hastalığı yenemedim, çünkü o hala içimde ve her zaman da öyle olacak” diye açıklıyor. Umarım bir mucize bulunur, bilimsel araştırmalarla onu iyileştirmenin bir yolu bulunur, ama şimdilik yaşamayı öğrenmem gerekiyor onunla birlikte bu benim, şimdi katı kişi sendromuyla”. Celine'in haftanın beş günü atletik, fiziksel ve ses terapisi görmesi gerekiyor. Özellikle ayak parmakları, dizleri, baldırları, parmakları, şarkı söylemesi, sesi üzerinde çalışması gerekiyor…

Celine Dion seksi bir kapakla geri dönüyor

Vogue

Ayrıca “Vogue”a başlangıçta en zor şeyin, olup bitenler için kendine bir neden bulmak olduğunu anlatıyor. “İlk başta kendime şunu sordum: neden ben? Nasıl oldu? Ne yaptım? Benim suçum mu?” diyor. Daha sonra bu sorulara cevap vermenin imkansız olduğunu anladı ve tavrını değiştirdi. “Hayat cevap vermez. Sadece yaşamak zorundasın!” diye altını çiziyor. Bilinmeyen bir nedenden dolayı bu hastalığa yakalandım. Bana göre iki seçeneğim var. Ya bir sporcu gibi antrenman yapıp çok çalışırım, ya da kapatırım biter, evde kalırım, şarkılarımı dinlerim, aynanın karşısına geçip kendi kendime şarkı söylerim, tepeden tırnağa tüm bedenim ve ruhumla bir sağlık ekibiyle çalışmayı seçtim. Amacım Eyfel Kulesi'ni tekrar görmek!”.

Celine, yıllar boyunca kendisine yakın olan ailesine ve onun çilesini adım adım takip eden hayranlarına teşekkür ediyor. Ve etrafındakilerin sevgisi ona ilerlemesi için gereken gücü sağlıyor. Şarkı söylemek için sahneye dönme ihtimali üzerine, ölçülemez olanın alanına dönüyorsunuz. “Dört yıldır kendime geri dönmeyeceğimi, hazır olduğumu, hazır olmadığımı söyledim… Şu anki durumda burada durup sana 'Evet,' diyemem. Bilmiyorum, diye açıklıyor. Öte yandan, günü gününe yaşamak ahlaki açıdan zor. asla durmayacak ve bu bir tutku.