Gianluca Grignani konseri böldü: “Sorun değil”

Felaket

New member
25 Mart 2024 10:20

Şarkıcı, “Residui di rock'n'roll” turnesinin sıfır tarihi için Fontaneto D'agogna'da (Novara) konser veriyordu

Gianluca Grignani konseri yarıda kesiyor: Hiçbir şey ters gitmediği için buraya gelmek zorunda kaldım - fotoğraf 2

Tgcom24
Gianluca Grignani öfkeli: “Sorun değil”

“Birkaç hafta önce bir hastalıktan sonra hastaneye kaldırılan Gianluca Grignani için pek de şanslı bir dönem değil (sanatçı daha sonra bu haberi yalanladı ve başka bir kişi için orada olduğunu açıkladı). 22 Mart, onun yerine Novara'dan açılışına gelmişti. “Residui di rock'n'roll” turnesi, ancak konserden yaklaşık bir saat sonra bir şeyler ters gitti. Şarkıcı-söz yazarı, sert bir çıkışla seyirciyi dahil ederek öfkesini organizasyondan ve sahnede yanında olan gruptan çıkardı. oynuyorum. “Yani bir şey söylemem gerekiyor, bu önemli bir şey…” diye başladı. “Yapılması gereken her şeyin neden yapılmadığını anlamam gerekiyor, bu çok tuhaf. Teleprompter'da saçmalık yazıyor, çok tuhaf. Anlamıyorum. Beni sahneden indirecek şeyler beni heyecanlandırıyor. Şarkı söylüyorum ve hiçbir şey olmuyor. Gitar çalışmıyor, diğer adam istediğini yapıyor, davulcu, adın ne? – istediğini yap. Ne istiyorsun? Bunu anlamalıyım. Herkes canı ne istiyorsa onu yapıyor ve sonra kendimi başım belada buluyorum. Şaka yapmıyorum ama şunu anlamak istiyorum. Konseri burada bitirmek zorundayım.”

Gianluca Grignani konseri yarıda kesti

Orada bulunan izleyicilerin akustik gitar eşliğinde performansına devam etmesini önermesine rağmen yaklaşık on dakika sonra canlı performansı yarıda kesip herkesi evlerine göndermeyi tercih eden sanatçı için utanç verici bir an. “Şaka yapmıyorum. Konseri burada bitirmek zorundayım. Doğruyu söyleyeyim, bu normal değil, çılgınlık. Çalışacak durumda değilim, topları kıracak durumda değilim. bu çok saçma. Pekala arkadaşlar, sizi selamlıyorum ve nedenini açıkladım, gerisini size bildireceğim”, diye tamamladı Grignani sahneden ayrılmadan önce. Hayranların ısrarı üzerine geri döndü ve birkaç şarkıyı a cappella söyleyerek unutulmaz bir geceyi noktaladı.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Fark yaratan 8 bin küçük hareket

CEI

Dayanışma apartmanlarından okul sonrası programlara, suçun gençlerden emek topladığı bölgelerde çocuklara bir gelecek sağlamaya, her şeyini kaybedenler için kantinlerden ücretsiz sağlık hizmetlerine kadar: her imza bu şekilde bir sevgi jestine dönüşüyor

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

CEI

Dayanışma apartmanlarından okul sonrası programlara, suçun gençlerden emek topladığı bölgelerde çocuklara bir gelecek sağlamaya, her şeyini kaybedenler için kantinlerden ücretsiz sağlık hizmetlerine kadar: her imza bu şekilde bir sevgi jestine dönüşüyor

Daha fazlasını bul

İlgili