İşbirlikçisi Franco Novaro'nun ölümü Claudio Baglioni'nin yası

Felaket

New member
19 Mart 2024, 18:17

Romalı şarkıcı-söz yazarı onu sosyal medyada şöyle anıyor: “Sevdiklerinin ve arkadaşlarının kalplerinde karanlık, acı ve üzüntü bırakıyor”

Tgcom24
Claudio Baglioni'nin sosyal medyadaki sözleri

Claudio Baglioni, Instagram'da yaptığı paylaşımla Franco Novaro'yu şöyle anmak istedi: “Francesco Novaro, gece yarısı, sevdiklerinin ve birçok arkadaşının kalplerinde karanlık, acı ve üzüntü bırakarak vefat etti. Artık hafif adımlarla yürüyor. yeni bir ufka doğru ışık ve renklerden oluşan bir yolda. İyi yolculuklar Franco. Bize güzel anılar bırakıyorsun. Claudio”.

Baglioni sık sık Novaro'dan bahsederdi

“La Haber” gazetesine verdiği bir röportajda Baglioni, “Oltre” albümünden bahsederken ondan şu alıntıyı yapmıştı: “Londra'daki kaydın sonunda Roma'ya döndüğümü ve eve dönerken arabada olduğumu hatırlıyorum. kasetten tekrar dinledim, bana eşlik eden Franco Novaro'ya “Tam bir fiyasko olacak, nakarat yok, çok fazla söz var, her şeyi yanlış anladık” dedim ve o albüm tam bir fiyasko oldu. 'Mille giorno di te e di me' gibi bir single sayesinde de başarılı olun…”.

Franco Novaro'nun hukuki davası: beraat

Franco Novaro, Claudio Baglioni'nin işbirlikçisi ve yakın arkadaşıydı. Novaro ayrıca, yıllar önce binanın kötüye kullanıldığı iddiasıyla el konulan bir hukuki davanın merkezinde yer alan Lampedusa villasının sahibi olan Calacreta şirketini de yönetiyordu. Novaro masumiyetini kanıtlamayı başardı ve tüm suçlamalardan son derecesine kadar beraat etti.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik
Fark yaratan 8 bin küçük hareket

CEI

Dayanışma apartmanlarından okul sonrası programlara, suçun gençlerden emek topladığı bölgelerde çocuklara bir gelecek sağlamaya, her şeyini kaybedenler için kantinlerden ücretsiz sağlık hizmetlerine kadar: her imza bu şekilde bir sevgi jestine dönüşüyor

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

CEI

Dayanışma apartmanlarından okul sonrası programlara, suçun gençlerden emek topladığı bölgelerde çocuklara bir gelecek sağlamaya, her şeyini kaybedenler için kantinlerden ücretsiz sağlık hizmetlerine kadar: her imza bu şekilde bir sevgi jestine dönüşüyor

Daha fazlasını bul

İlgili