Laura Pausini “A good start” single’ıyla yeniden başlıyor

Felaket

New member
Laura Pausini için kariyerinin otuzuncu yıl dönümü, yolculuğunun değerlendirmesini yapmak ve nasıl ilerleyeceğini anlamak için bir fırsattı. “Yeni single, beni bu ana getiren her şeyin bir anlık görüntüsü – diyor -. New York, Madrid ve Milano’da benimle kutlamaya gelenlere bir önizleme vermek istedim çünkü öyle olmasını istedim. bizim iyi başlangıcımız, sadece benim değil”.

Laura Pausini ilk Sanremo 1993’ün ceketini giyiyor

Pausini’nin gelecekle ilgili korkuları

Şarkıcı, “Bu ara yıllarında birçoğumuz gibi, düşüncelerime ayıracak, geçmişim ve olası geleceğim hakkında kendime sorular soracak çok zamanım oldu” diyor şarkıcı. Oscar, Altın Küre, Eurovision ve ‘Tanıştığımıza memnun oldum’ filmi, itiraf etmeliyim ki birkaç kez kaybolmuş hissettim, belki de işimde çevremdeki insanların artık bana inanmadıklarını anlamamı sağladılar. bomba gibi yaralar bırakan o sözleri dinlemeyi bırakacak cesareti bulmak için yıllar geçti -diye devam ediyor-.Geçmişte oturmak istemiyorum, kendime ve beni yargılayanlara hayatın bana öğrettiğini kanıtlamak istiyorum. İnandığım şeyler için savaşıyorum. Ve bunun gerçekten iyi bir başlangıç olduğuna inanıyorum”.

Laura Pausini için hala İyi bir başlangıç: Buradan yeni bir yol başlıyor - fotoğraf 2

basın ofisi
Single’da Nuclear Tactical Penguins’ten Riccardo Zanotti’nin imzası

Nuclear Tactical Penguins’ten Riccardo Zanotti, Giorgio Pesenti, Marco Paganelli ve Laura’nın kendisi tarafından yazılan “İyi bir başlangıç”, Simon Says ve Paolo Carta tarafından yapıldı ve 2023’ün sese iyi damgalanmış olduğu Pausini dünyasına tam anlamıyla anlatıyor. kalbinizi kaybetmeden ruhunuzu içine koyarak yeniden başlatın. Zanotti, “İtalyan ve uluslararası müzik tarihini yazan bir sanatçıyla çalışabilmek harika bir şeydi” diyor. Laura gibi profesyonellik ve eğlenceyi nasıl birleştireceğini bilen biriyle birkaç kez stüdyoda bulundum. Riccardo Zanotti, “A good start”, nasıl gelişebileceğinizden ve aynı zamanda sürekli değişen bir dünyada kendinizi nasıl kabul etmeniz gerektiğinden bahseden bir şarkıdır” dedi.

Canlı dönüş tarihleri

“Dünya Turu Önizlemesi”nin tarihleri zaten biliniyor, 30 Haziran, 1 ve 2 Temmuz, Venedik’teki Piazza San Marco ve 21 ve 22 Temmuz’da Sevilla’daki Plaza De España’da, beş yıl sonra Laura Pausini’nin canlı dönüşü münasebetiyle. onun son turu.