Madonna'nın tekerlekli sandalyedeki hayranının tepkisi

Felaket

New member
18 Mart 2024 09:58

TMZ'nin röportaj verdiği kadın, pop yıldızını haklı çıkardı ve affetti: “Basit bir hataydı, felçli olduğumu bilemezdi”

Tgcom24
Sosyal medyada öfke

Ancak TikTok'taki bir videonun 2 milyondan fazla tıklamayla viral hale gelmesinin ardından özürler internetteki öfke dalgasını önlemeye yetmedi. “Bu çok üzücü bir özür! Ne halt. Biletini iade et!” bir kullanıcı sordu. Bir diğeri, “Yeterince özür dilemedi” dedi. Bir başkası, “Hanımefendi, birinin oturması için 100 neden var ve bunların hepsi geçerli” dedi.

Hayran: “Madonna'ya kızgın değilim”

İlgili kişi artık bir röportajda kendi kendine şunu söyleyerek tartışmayı söndürüyor: “1999'da meydana gelen bir araba kazası nedeniyle belden aşağısı felçliyim. Gösteri sırasında yaşananlardan dolayı Madonna'ya kızgın değilim, öyle olduğunu sanmıyorum.” bunu kasıtlı olarak yaptığını ya da ona kötü niyet kattığını. Açıkça masum bir hataydı. Dolayısıyla bu durumdan hiç rahatsız değilim.”

“Madonna hemen özür diledi”

Vanessa bunu eğerler veya amalar olmadan haklı çıkarıyor. Öte yandan kendisi de bir hayran: “Bazı insanlar tekerlekli sandalyede ve ayağa kalkabiliyor. Madonna'nın felçli olduğumdan haberi yoktu. Sonra hemen mikrofonda özür diledi ve herkes duydu. Ondan sonra ben de eğlenmeye devam ettim. konseri tıpkı konuşmasından önceki gibi. Dolayısıyla ortaya çıkan tartışmanın adil olduğunu düşünmüyorum. Herkese güvence vermek istiyorum ve Madonna'ya hiçbir zaman karşı çıkmadığımı söylemek isterim.”

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili