Marracash bir kez daha Red Bull 64 bar’ın kahramanı

Felaket

New member
Şarkı


Teknik, içerik ve sokak güvenilirliği, Marracash’ın thasup tarafından düzenlenen eklektik bir tempoda kariyerinin son olağanüstü yılının hikayesini anlatan şarkı sözlerinin kahramanlarıdır. Metinde, Barona’nın dahi oğlu, aynı zamanda, toplumsal alanda etkin olan ve Barona semtinin ve Milano’nun kenar mahallelerinin gençleri için çok önemli olan Barrio’s ve Kayros gibi yerlere ve gerçeklere de gönderme yapmaktadır.

canlı randevu


Marracash, Red Bull 64 Bars Live’ın ilk sürümünün kahramanıydı. 2022’deki büyük başarının ardından etkinlik, 7 Ekim 2023’te ikinci kez Scampia, Napoli’deki Piazza Ciro Esposito’ya geri dönecek. Açıklanan kahramanlar Lazza, Geolier, Noyz Narcos, Rose Villain, Salmo ve Miles.

Red Bull 64 Bar Nedir?


Red Bull 64 Bars, MC’lerin ve beat yapımcılarının nakaratsız 64 ölçülük yeni bir şarkının yaratılması için işbirliği yapmaya çağrıldığı, büyük ifade özgürlüğü ile eşanlamlı hip hop sahnesinde mükemmel bir yaratıcı meydan okumadır. Format, tamamen Red Bull tarafından İtalyan rap ve şehir sahnesinin kahramanlarıyla birlikte üretilen, yalnızca yeni müzikler sunan YouTube kanalı Red Bull Droppa’da mevcuttur. Bu yıllar boyunca Red Bull 64 Barları kendilerini mikrofonda dönüşümlü olarak gördüler: Marracash, Blanco, Fabri Fibra, Madame, Ghemon, Ernia, Carl Brave, Beba, Anna, Izi, Pyrex, Nitro, Lazza, Dani Faiv, Johnny Marsiglia , Blanco Ve bircok digerleri.
 
Üst