Need for Speed, Twitter’da Oyuncularla Hengameye Tutuştu

Beykozlu

New member
Oyun dünyasının en tanınan serilerinden Need for Speed, yeni oyunu Unbound ile geri dönmeye hazırlanıyor. 2 Aralık’ta çıkış yapacak olan oyun, şu ana kadar yayınlanan fragmanlarıyla bir beklenti oluşturmayı başardı. Lakin Need for Speed’in yeni oyunu bugün apayrı bir gelişmeyle gündeme geldi.

Need for Speed’in resmi Twitter hesabı, şaşırtan bir biçimde bir oyuncuyla hengameye girdi. Üstelik bu hengame, hesabın yöneticisi tarafınca bireysel bir kavgaya dönüştürüldü. Olay, yeni oynanış fragmanının paylaşılmasıyla başladı:

Need for Speed Twitter hesabı kelamlı arbedeye girişti:


“Siz istediniz biz dinledik.”


“Bir dakika – biz ne istedik ve siz tam olarak neyi dinlediniz? 3 günlük erken erişim için daha fazla para ödemek mi?”

“Oynanış videosu…? 3 günlük erken erişim daima vardı, okumak değerlidir.”


“Ah hakikat, sadık hayran kitlenizden 3 gün erken oynamak için fazladan fiyat almak sahiden yeterli değil ve biraz da sömürücü, müşteri münasebetleri fazlaca kıymetli.”

“Milkshake beyinli. (Tabii gerçek manasını buraya yazamıyoruz, hayal gücünüze kalmış.)”


“Milkshake şirketi.”

“Ağla ya da olağan fiyattan al, umrumda değil.”


“Oyununuzu (normal) çıkış gününde satın alacaktım lakin bu hesabın yöneticisi yüzünden bir satış kaybettiniz. Tebrikler, hudutlu olmaya ve 12 yaşındakilerle uğraşmaya devam edin. Düşündüğün kadar havalı değilsin şef. Utanç vericisin ve profesyonellikten uzaksın.”

“Bunları hiç okuyamayacağım, başına gelenler için üzgünüm yahut tebrikler.”


Resmi hesap tarafınca paylaşılan Tweetler hala yayında. Öte yandan koskoca serinin hesabından yapılan bu paylaşım, bir fazlaca kişinin de reaksiyon göstermesine yol açtı. Oyuncular, hesabın yöneticisini profesyonel olmamakla suçladı.
 
Üst