“Onun için kariyerimi askıya aldım”

Felaket

New member
17 Mart 2024, 12:33

Bir sonraki albümü hakkında konuşan şarkıcı, eski Barcelonalı futbolcuyla olan ilişkisinde “aşk için fedakarlık” yaptığını anlattı.

Shakira, Piqué'ye karşı: Onun yanında olabilmek için kariyerimi askıya aldım - fotoğraf 2

Tgcom24
Shakira, Times'a Piqué hakkında konuşuyor

Kolombiyalı pop yıldızı ve eski İspanyol profesyonel futbolcu, Haziran 2022'de ayrıldıklarını duyurmadan önce 11 yıldır birlikteydiler ve iki çocukları var. Shakira röportajda bir kez daha şunları söyledi: “Hayatımın gözlerimin önünde parçalanan o kadar çok parçası vardı ki, yerdeki kemikleri toplayıp bir araya getirerek kendimi bir şekilde yeniden inşa etmek zorunda kaldım. Ve hepsini bir arada tutan yapıştırıcı. birlikte. birlikte müzikti.” Yeni albümde, Ocak 2023'te yayınlanan Piqué'ye kazıklar attığı bir intikam şarkısı olan hit single “Bzrp Music Sessions, vol. 53” yer alıyor. Pop yıldızı şarkıda sürekli olarak ihanete ve ilişkisinin sona ermesine gönderme yapıyor. Piqué, şu meşhur şiir gibi iğneleyici tekerlemeler kullanıyor: “Ferrari'yi Twingo'yla değiştirdin, Rolex'i Casio'yla değiştirdin”. Ayrılığın hemen ardından, Ekim 2022'de şarkıcı, zaten kapakta yer alan duygusal durumunun net bir fotoğrafı olan “Monotonia” adlı single'ı yayınlayarak “stresten kurtuldu”: kılıçla çarpılan kanayan bir kalp.

Eski sevgiliye karşı yeni şarkı

Yeni albümde ayrıca Piqué karşıtı bir parça daha yer alacak, pop yıldızının söylediği “Ultima”: “Elbette zamanla pişman olacaksın / Ve bir gün kapıma geri gelmek isteyeceksin.” Bu şarkının eski futbolcuyla ilgili olup olmadığı sorulduğunda Shakira şöyle açıkladı: “Voldemort, adı anılmaması gereken kişi mi? Umarım bu, bu konu ve onun hakkında yazdığım son şarkıdır.” Şunları ekledi: “Orada hâlâ boğazımda sıkışmış bir şey olduğunu hissettim ve onu çıkarmam gerekiyordu. Bunu Sony'nin pazarlama müdürüne anlattım ve o ağlamaya başladı. Hayatımda hiç ağlayan bir adam görmemiştim. önce ders çalış.”

Piqué ile ilişki

Shakira ve Piquè, 2010 yılında Güney Afrika'da tanıştılar ve birbirlerine aşık oldular: Shakira, İspanyol milli takımıyla birlikte oradaydı, o da Dünya Futbol Şampiyonası'nın resmi marşını söylemek için oradaydı. Bunu 12 yıllık aşk takip etti ve bu da 2013 ve 2015 yıllarında dünyaya gelen Milan ve Sasha adında iki çocuğun doğmasına yol açtı. Düğün asla gerçekleşmedi. Pop yıldızı, “Beni karısı olarak değil, kız arkadaşı olarak görmesini istiyorum. Bu yasak meyve gibi, onu dikkatli tutmayı ve davranışlarına bağlı olarak her şeyin mümkün olduğunu düşünmeyi tercih ediyorum” dedi. Şarkıcı, Gerard Piqué ile birlikte geçirdiği neredeyse 12 yılın ardından Haziran 2022'de sona eren hikayesinden bu yana neredeyse iki yıldır bekar. Doğrudan olaya dahil olanlar bunu şarkıcının menajerleri tarafından yayınlanan ortak bir notla doğruladılar: “Ayrıldığımızı üzülerek teyit ediyoruz. En büyük önceliğimiz olan çocuklarımızın refahı için onların mahremiyetine saygı göstermenizi rica ediyoruz. Anlayışın için teşekkürler”.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

İlgili