Rüyada eski eşle tekrar bir araya gelmek ne anlama gelir?

Hasan

New member
Rüyada eski eşle tekrar bir araya gelmek ne anlama gelir?

Rüyada eski eşle tekrar bir araya gelmenin anlamı, bu ister zina eden eski eşinizin sizi tekrar aldatmasıyla ilgili bir rüya olsun, isterse tacizci bir eski eşin rüyası olsun, buna neden olan eski bir eşle yeniden bir araya gelme hayali olduğunun göstergesidir.

Rüya size neler olduğunu anlatmak için fiziksel olarak istismarcı bir eski eş örneğini kullanıyor: Bu özellikle kadınlar için geçerli - bunu her zaman duyarız. Eski eşe hala şiddet uyguladığını görenler için eski eşlerinin onlardan sonra bile hala istismara maruz kaldığının göstergesi olabilir. Eşinizi dövdüyseniz de içinizde en ufak bir vidan kırıntısı kaldıysa bunu telafi etmek için uğraşın.

Bu rüya hakkında kendinize karşı dürüst olmanız gerekiyor. O kadar uzun süredir bu ilişkide olduğun için kendini hala suçluyor musun? Kötü niyetli ilişkiler içinde olan kadınlar genellikle bu şekilde çok uzun süre kendilerine sorular sorarlar ve korkarlar ya da ne yapacaklarını bilemezler. Sonunda dış dünyaya döndüklerinde kendilerine kızarlar ve kendilerine zarar verirler ve rüya bunu yansıtır. Hala tacize izin veriyorsun ama şimdi bunu yapan siz kendinizsiniz. Fiziksel olarak değil psikolojik olarak.
 
Üst