Web Semineri: İş Ortaklığı İçin Apple Üretkenlik Özellikleri

xTasarim

Global Mod
Global Mod
Bir ekipte canlı belgeler üzerinde birlikte çalışmak, dosya ekleriyle gidip gelen sıkıcı e-posta göndermekten çok daha üretken ve verimlidir. Apple, iOS’tan iPadOS’a ve macOS’a işletim sistemlerini işbirliği için daha kapsamlı bir şekilde tasarladı ve bunun için dahili iWork uygulamaları Pages, Numbers ve Keynote’u da uyarladı.

Apple sistemleriyle işbirliği ve üretkenlik

Teknik yazar ve mobil uzmanı Mark Zimmermann, “Üretkenlik Özellikleri: Apple’ın dijital işbirliği için neler sunduğu” adlı yeni Mac & i web seminerinde, iOS 16’nın en önemli üretkenlik özelliklerini sunuyor. Apple ekosistem işbirliği olanaklarını gösteriyor ve ayrıca ilgili önemli konuları ele alıyor. Bu, örneğin şirketlerin kendilerini (istenmeyen) veri sızıntısına karşı Apple İşletme Yönetimi ile nasıl koruyabileceklerini içerir.

Web semineri, Apple sistemlerindeki devir teslim, Canlı Metin, sürükle ve bırak, belge tarama ve işletim sisteminde verimli arama gibi diğer önemli üretkenlik özelliklerine göz atıyor. iOS 16 yüklü iPhone’lardaki imkanlara ek olarak, diğer platformların kullanıcıları ve daha eski Apple işletim sistemlerinin kullanıcıları da dikkate alınır.

Web seminerinin ardından küçük ve orta ölçekli işletmeler için en iyi uygulamalara ilişkin tavsiyeler de verilecek ve katılımcıların sorularını yanıtlamak için zaman ayrılacak. Yaklaşık iki saat süren web semineri, şirketlerin BT yöneticileri ile kullanıcılar, sistem ve ağ yöneticilerine yöneliktir.

14 Şubat’ta 120 dakikalık web semineri

14 Şubat 2023 tarihinde 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliğin moderatörlüğünü Mac&i editörü Inge Schwabe üstlenecek. Katılımcılar, çevrimiçi bir sohbet yoluyla soru sorabilecek ve sonrasında kayda ve materyallere sınırsız erişime sahip olacak. Tek bilet fiyatı 129 Euro’dur.

Yöneticiler ve geliştiriciler için yeni Mac & i Pro aboneliği ile bu ve diğer web seminerlerine katılım ücretsizdir ve yılda toplam 24 web semineridir.

Mac'ten daha fazlası ve

Mac'ten daha fazlası ve

(lbe)

Haberin Sonu